Hakkımızda

SEAKTÜRK

Seaktürk akıllı şehirler ve enerji tasarruf sistemleri üzerine çözümler sunmaktadır. Avrupa menşeili SEAK Energetics firmasının Türkiye resmi distribütörlük haklarını bulunduran Seaktürk akıllı aydınlatma ve akıllı şehirler üzerine tasarım projelendirme ve uygulama hizmetleri vermektedir.

VİZYON

Gelişen teknolojinin etkilerini hayatımızın her alanında görmekteyiz. Artık neredeyse hayatımızdaki her cihaz birbirini tanımakta ve iletişim kurabilmektedir. Yaşamın bir parçası olan tüm nesneler Akıllı Sistemler ile bilgi akışı sağlanarak daha verimli, güvenli ve sürdürülebilir hale getirilebilmektedir.

Seaktürk; hizmet verdiği akıllı çözümler ile geleceğin verimli, güvenli ve sürdürülebilir akıllı şehirlerinin yaratılmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir.

MİSYON

IOT teknolojisi yaşamımıza entegre edilerek akıllı tasarımlar yaratılabilmektedir. Bu tasarımları dijital dönüşüm teknolojisi haline getirerek hayatımızın her alanında kullanılmasını sağlamayı amaç edinen Seaktürk akıllı aydınlatma yönetimi ve tasarruf sistemleri ile kaynakların verimli kullanılmasına katkı sağlanmayı amaçlamaktadır.

STRATEJİ

Şehirlerin ihtiyaçlarının analizi yapıldığında birkaç başlık ön plana çıkmaktadır. Şehirlerde kaynakların sınırlı olması sebebiyle sürdürülebilirliği bu kaynakları verimli kullanarak sağlayabilmekteyiz.

Diğer taraftan ise güvenliğin en önemli ihtiyaçlardan biri olduğu görülmektedir. Bir diğer önemli konu ise zamanı daha verimli kullanmak ve ihtiyaçların doğru zamanda ve hızlı karşılanabilmesidir.

Seaktürk; tüm bu sorunların detaylı analizlerini yaparak ihtiyaçların en doğru şekilde sağlanması adına çözüm ve stratejilerini geliştirmektedir.